Ernests Gulbis.

Gulbis nepabeidz otro maču pēc kārtas 0

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis svētdien nepabeidza Stokholmas “ATP World Tour 250” sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Kas notiek ar mūsu bērniem? Kādēļ viņi aug tik nežēlīgi?” 1.klases skolnieka mamma pauž sašutumu par bērnu rīcību

Gulbis pirmajā setā ar 5-7 zaudēja zviedram Lūkasam Renardam un dueli neturpināja.

Latviešu tenisists ATP rangā ieņem 133.vietu un kvalifikācijā bija izlikts ar septīto numuru, bet viņa pretinieks ir reitinga 1563.numurs.

Apstājoties kvalifikācijas pirmajā kārtā, Gulbis netika pie ATP ranga punktiem.

Gulbis nepabeidz otro spēli pēc kārtas, jo šonedēļ Francijā izstājās no “Challenger” turnīra otrās kārtas spēles. Latvijas tenisists aizvada neveiksmīgu sezonu un 35 vienspēļu mačos izcīnījis tikai astoņas uzvaras.

Vislabāk Gulbim šogad veicās Indijā notikušajās Punes ATP World Tour 250″ sacensībās, kur izdevās aizkļūt līdz ceturtdaļfinālam. Tiesa, šis bija pirmais šī gada turnīrs, un kopš tā Latvijas tenisistam ne reizi nav izdevies tikt tālāk par otro kārtu.