Ernests Gulbis

Gulbis zaudē 19 gadus vecam serbam 0

Latvijas vadošais vīriešu tenisists Ernests Gulbis ceturtdien cieta zaudējumu Maiami ATP “Masters 1000” sērijas turnīra pirmajā kārtā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Pasaules ranga 78.vietas īpašnieks Gulbis ar rezultātu 2-6, 5-7 piekāpās ATP ranga 95.pozīcijā esošajam 19 gadus vecajam serbam Miomiram Kecmanovičam, kurš šajās sacensībās ticis pie rīkotāju piešķirtā ielūguma jeb “wild card”.

Gulbis šajā mačā realizēja piecas netveramās serves, bet pieļāva sešas dubultkļūdas. Katrā no setiem Gulbis pa divām reizēm zaudēja savu serves geimu.

Par spēlēšanu pirmajā kārtā Gulbis tika pie desmit ATP ranga punktiem.

Abi tenisisti savā starpā līdz šim nebija tikušies.

Latvieša pirmās kārtas pretinieks ATP līmenī guvis tikai četras uzvaras, turklāt trīs no tām viņš guva šī gada Indianvelsas turnīrā, kas noslēdzās pagājušajā nedēļā. Kecmanovičs šajās prestižajās sacensībās pamanījās aizkļūt līdz ceturtdaļfinālam, pēcāk debitējot pasaules ranga pirmajā simtā.

Gulbim Maiami turnīrs nav diez ko sekmīgs, jo viņš pamatturnīrā deviņos mačos guvis tikai vienu uzvaru, turklāt tā pati gūta debijas reizē 2008.gadā. Pērn latvietis šajā turnīrā nespēlēja.

Visu turnīru ietvaros Gulbim pašlaik ir piecu zaudējumu sērija. Šosezon viņš ATP tūrē guvis četras uzvaras un cietis septiņus zaudējumus.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas vadošās sieviešu tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko Maiami WTA “Premier” sērijas turnīru uzsāks no otrās kārtas, spēles aizvadot piektdien.