Lūiss Hamiltons Melburnas Alberta parka trasē.

Hamiltons izcīna sezonas pirmo “pole position” 0

Sestdien Melburnā “Alberta parka” trasē notika 2019.gada F-1 sezonas pirmās kvalifikācijas sacensības, kurās pārliecinoši uzvarēja pieckārtējais pasaules čempions Lūiss Hamiltons ar “Mercedes” braucamo.

FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis
“Citreiz pirms koncerta nepieciešams atgādināt ētiku un pieklājības etiķeti” – Madara Raabe vīlusies par koncertā Siguldā pieredzēto
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Britu autosportists Austrālijas “Grand Prix” kvalifikācijā uzstādīja labāko trases apļa laiku, to veicot minūtē un 20,486 sekundēs. Par viņu 0,112 sekundes lēnāks bija komandas biedrs Valteri Botass no Somijas, kamēr trešo vietu ieņēma vācietis Sebastjans Fetels ar “Ferrari”, kurš Hamiltonam zaudēja jau iespaidīgās 0,704 sekundes.

Fetels Austrālijas “Grand Prix” izcīņā uzvarējis iepriekšējos divos gados, bet pie trešā panākuma tikt viņam būs grūti. No otrās starta rindas sacī

Hamiltons Austrālijas “Grand Prix” kvalifikācijā uzvarēja sesto gadu pēc kārtas, bet karjerā viņam tagad ir 84 izcīnīti “pole position”.ksti svētdien sāks arī “Red Bull” pilots Makss Verstapens. Labāko desmitniekā tika arī Šarls Leklerks (“Ferrari”), Romēns Grožāns un Kevins Magnusens (abi “Haas”), kā arī Lando Noriss (“Mclaren”), Kimi Reikenens (“Alfa Romeo”) un Serhio Peress (“Racing Point”).

Britu sportists bija labākais arī pirms tam notikušajās trīs treniņu sesijās, līdz ar to ir galvenais favorīts pirms svētdien gaidāmā sacīkšu brauciena.

Hamiltons pērn izcīnīja savu otro pasaules čempiona titulu pēc kārtas un piekto karjerā.