Bobs Hārtlijs (no kreisās) komandā savu komandu, kura gan sestdien cieta pirmo neveiksmi Gagarina kausa izcīņā.

Hārtlija trenētā “Avangard” piedzīvo pirmo zaudējumu Gagarina kausa izcīņā 0

Astanas “Baris” komanda sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas otrajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:0, 2:2) uzvarēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenēto Omskas “Avangard”.

VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Policija aicina atpazīt attēlā redzamās sievietes, kuras nokārtoja dabiskās vajadzības Rīgas skolas sporta kompleksā 15

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām “Baris” panākusi neizšķirtu 1-1.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts tikai pašā cīņas vidū, kad “Baris” labā pa vārtiem guva Džese Blekers un Dastins Boids, savukārt 45.minūtē Sergejs Šumakovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Panākt neizšķirtu Omskas komandai gan neizdevās, jo 47.minūtē Brendons Bočenskis panāca 3:1, bet septiņas minūtes vēlāk Boids ar saviem otrajiem vārtiem mačā rezultāta starpību palielināja vēl vairāk.

Lai arī 68 sekundes līdz pamatlaika beigām “Avangard” vienus vārtus atguva, cīņas likteni tas nemainīja.

Sērijas nākamais mačs notiks pirmdien “Avangard” laukumā.

Hārtlija trenētais klubs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sērijā ar 4-0 uzvarēja Kazaņas “Ak Bars”, bet otrās kārtas pirmajā mačā “Avangard” uzvarēja ar 3:1.

Arī otrā Austrumu konferences pusfināla sērijā rezultāts kļuva 1-1, jo Jekaterinburgas “Avtomobilist” savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) uzveica Ufas “Salavat Julajev”. Vārtus uzvarētāju labā guva Georgijs Belousovs un Stefans da Kosta.

Rietumu konferences pusfinālos pēc diviem mačiem uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” cīnās 1-1 ar regulārā čempionāta labāko vienību Maskavas CSKA, kamēr Sanktpēterburgas SKA ar 2-0 uzvar Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.