Latvijas izlases soliņš ar Bobu Hārtliju centrā.

Hārtlijs: Priekšsacīkšu raundam šī bija neticama spēle 0

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma Šveicei (1:3) norādīja, ka priekšsacīkšu turnīram spēle bijusi ļoti kvalitatīva, bet pretiniekiem izdevās par vienu sekmīgu uzbrukumu vairāk.

Boba Hārtlija atziņas:

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Priekšsacīkšu raundam šī bija neticama spēle, augšā un lejā, abas komandas spēlēja ar ļoti lielu atdevi. Svarīgi bija neielaisties atklātā hokejā, jo tad viņi liktu mums samaksāt. Mums bija iespējas trešajā periodā vairākumā, neiemetām, bet tāds ir hokejs.

Ļoti daudz spēlējām mazākumā, nevaru prasīt vairāk no mūsu spēlētājiem. Zaudējām Rodrigo Ābolu (otrajā periodā), bija jāmiksē maiņas, bet turpinājām cīnīties. Esmu lepns ar komandu. Sīkāk par Ābolu zināsim no rīta, taču neizskatās labi.

Elvis bija Elvis – mums ir paveicies ar viņu un Gudi (Kristeru Gudļevski), abi mūs var turēt spēlē. Merzļikins un Dženoni Šveices vārtos spēlēja ļoti labi. Katrā spēlē ir uzvarētājs un zaudētājs. Pretinieki ļoti labi realizēja vienu momentu un tāpēc uzvarēja.

Ralfs Freibergs pagājušajā gadā ļoti progresēja un bija viens no mūsu labākajiem aizsargiem. Mums patīk, kā viņš kustina ripu, pamainījām mazliet vairākuma izspēli un ar Cibuļski, Balinski, Ralfiju vairākumā ir labs izpildījums. Ar vairākumu esam apmierināti, ir gūti vairāki ļoti svarīgi vārti.

Rīt ir komandas fotografēšanās, slidos tikai pāris puiši, pārējie atpūtīsies.