HK “Rīga” iemet piecus vārtus Habarovskas vārtos 0

“Rīga” svētdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunās sezonas trešajā spēlē savās mājās ar rezultātu 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) pārspēja Habarovskas “Amurskije Tigri” vienību.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Lielisku maču aizvadīja rīdzinieku vārtsargs Artūrs Šilovs, kurš atvairīja 33 no 34 pretinieku mestajām ripām.

Mača rezultātu otrā perioda trešajā minūtē atklāja Rūdolfs Polcs, bet piecas minūtes vēlāk Ralfs Vjaters dubultoja mājinieku pārsvaru. Kad līdz otrā perioda beigām bija palikušas nepilnas piecas minūtes, trešo ripu Habarovskas vienības vārtos ieraidīja Patriks Zabusovs.

Jau trešā perioda otrajā minūtē Roberts Kaļķis panāca 4:0, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk Antons Siņegubovs jau piekto reizi lika kapitulēt pretinieku vārtsargam. Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām savus vārtus nenosargāja arī Šilovs, bet tas rīdziniekiem netraucēja svinēt pārliecinošu uzvaru.

Pirmdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc tam “Rīga” dosies sezonas pirmajā izbraukumā.

Sezonas pirmajās divās spēlēs Latvijas komanda savā laukumā uzņēma Vlladivostokas “Taifun”, vispirms piekāpjoties ar 0:3, bet pēc tam svinot panākumu ar 4:1.

Ar divās spēlēs izcīnītiem četriem punktiem “Rīga” ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, kur “Amurskije Tigri” ar trim zaudējumiem trīs spēlēs ir pēdējā pozīcijā.