HK “Rīga” pret “Taifun”.

HK “Rīga” piedzīvo otro zaudējumu šosezon 0

“Rīgas” komanda pirmdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā savā laukumā bija spiesti ciest otro zaudējumu sezonā.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:2, 1:1, 0:1) zaudēja Piejūras novada “Taifun” hokejistiem.

Vārtus rīdziniekiem guva Patriks Zabusovs, Rihards Liģis un Jānis Švanenbergs.

Pirmajā periodā mājinieki, kuri pirms šīs spēles bija Rietumu grupas līderi, divreiz izvirzījās vadībā ar Zabusova un Liģa metieniem. Viesi ne tikai atspēlējās, bet otrā perioda sākumā pēc Maksima Doncova metiena arī izvirzījās vadībā – 3:2.

Izlīdzinājumu 37.minūtē panāca Švanenbergs, bet jau trešajā trešdaļā Artjoms Tereščenko lielajā vairākumā, kad noraidījumus viens pakaļ otram bija nopelnījuši Deniss Fjodorovs un Ernests Ošenieks, panāca 4:3 viesu labā. Rīdzinieki vēl nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultāts vairs nemainījās.

Otrdien komandas tiksies atkārtoti.

“Rīga” ar 18 punktiem 11 spēlēs aizvien ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, taču visas pirmdienas spēles vēl nav beigušās.