Stupinas “Kapitan” pret “HK Rīga” – karsti iet pie rīdzinieku vārtiem.

HK “Rīga” pirmo izbraukumu noslēdz ar revanšu un trešo uzvaru 0

Latvijas komanda “Rīga” otrdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonas ceturtajā mačā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Rīdzinieki viesos ar 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) pārspēja Stupino “Kapitan” hokejistus.

Pirmos vārtus guva mājinieki, bet pirmā perioda pēdējās četrās minūtēs “Rīga” pārņēma vadību. Vispirms Jānis Švanenbergs pēc cīņas vārtu priekšā panāca 1:1, bet pēc tam pretuzbrukumu ar precīzu raidījumu noslēdza Patriks Zabusovs.

Otrās trešdaļas nogalē laukuma saimnieki izlīdzināja rezultātu, bet trešā perioda devītajā minūtē Antons Siņegubovs guva trešos vārtus mājiniekiem, kas beigās izrādījās uzvaru nesošie.

Tāpat kā vakar, arī otrdien spēle bija nedisciplinēta – “Rīga” iekrāja 23 soda minūtes, bet pretiniekiem bija 17 soda minūtes.

Stupino komandu iepriekšējā sezonā vadīja Leonīds Beresņevs.

Pirmdien rīdzinieki zaudēja ar 2:5. Savukārt ceturtdien un piektdien viņi viesos ar 2:1 un 3:2 bija pārāki par Čehovas “Ruskije Vitjazi” komandu.

“Rīga” ar sešiem punktiem četrās spēlēs Rietumu konferencē ieņem ceturto vietu.

Šovasar “Rīga” spēlēja pārbaudes turnīros Sanktpēterburgā un Kārlstadē, kur kopā desmit spēlēs tika pie trim uzvarām.

Par “Rīga” galveno treneri apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistēs Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādās Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.