“Liepāja” hokejisti līderu duelī uzvarēja “Kurbadu”.

Hokeja čempionāta līderu duelī “Liepāja” uzveic “Kurbadu” 0

Latvijas “Optibet” hokeja līgas (OHL) līdervienību duelī sestdien uzvaru izcīnīja “Liepāja”, kas sagādāja vien otro zaudējumu “Kurbadam”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Liepājnieki viesos guva panākumu ar 4:3 (0:1, 3:1, 1:1), atraujoties no konkurentiem kopvērtējuma tabulā.

Rezultātu atklāja “Kurbads”, kuru rindās precīzs bija Lauris Rancevs, bet 23.minūtē vairākumā 1:1 panāca Māris Diļevka. Drīz vien mājinieki atkal panāca vadību, precīzi metot Jānim Straupem, taču tad trīs minūšu laikā divus vārtus, no tiem otros vairākumā, iemeta “Liepājas” komandas lietuviešu hokejists Marks Kaļeiņikovs.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Jēkabs Rēdlihs vairākumā atjaunoja neizšķirtu 3:3, taču jau nepilnas trīs minūtes vēlāk Mārtiņš Oskars Freimanis atkal vadībā izvirzīja kurzemniekus, vēlāk rezultātam nemainoties.

Tikmēr Latvijas čempionvienība “Mogo” mājās ar rezultātu 6:1 (1:0, 1:0, 4:1) uzveica Hokeja skolu “Rīga”. Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem izcēlās Rūdolfs Maslovskis, bet Elviss Želubovskis un Renārs Demiters pievienoja vārtus un rezultatīvas piespēles. Tāpat divus rezultativitātes punktus (0+2) nopelnīja Andris Siksnis un Artjoms Pankevičs.

Ar 29 punktiem 19 mačos pirmo vietu ieņem “Liepāja”, tālāk ar 26 punktiem, aizvadot par četrām spēlēm mazāk, seko “Kurbads”, bet labāko trijnieku ar 22 punktiem 14 dueļos noslēdz “Olimp”. “Mogo” 14 spēlēs iekrājuši 19 punktus, bet “Zemgale”/LLU, aizvadot par divām spēlēm vairāk, tikuši pie 18 punktiem. Tikpat spēlēs desmit punktus nopelnījusi Daugavpils “Dinaburga”, Hokeja skola “Rīga” ar astoņiem punktiem ir septītā, bet “Prizma”/IHS iekrājusi trīs punktus.