Miks Indrašis.

Indrašim jauns ampluā un uzvaras vārti 0

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis otrdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” gūt uzvaru KHL regulārā čempionāta mačā, kamēr teicams vārtos bija Jānis Kalniņš, kurš sekmēja Helsinku “Jokerit” panākumu pār Gagarina kausa čempioni Kazaņas “Ak Bars”.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Maskavas “Dinamo” izbraukumā ar 3:1 pārspēja Minskas “Dinamo”.

Šī mača rezultāts tika atklāts otrajā trešdaļā, abām vienībām apmainoties pa vieniem gūtiem vārtiem, bet cīņas 55.minūtē tieši Indrašis guva Maskavas kluba uzvaras vārtus. Turklāt latviešu uzbrucējs bija līdzautors viesu trešajam vārtu guvumam, kad 59.minūtē ripa ielidoja tukšos Minskas “Dinamo” vārtos.

Indrašis šajā spēlē darbojās sev netipiskā ampluā, jo spēlēja kā centra uzbrucējs. Maskavas “Dinamo” komandā šobrīd septiņiem spēlētājiem ir savainojumi, tostarp trim centra uzbrucējiem. Tieši tāpēc komandas galvenais treneris Vladimirs Krikunovs latviešu uzbrucēju laida spēlēt otrās maiņas centra pozīcijā.

Indrašis laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā viņš veica četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, kas maču ļāva noslēgt ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Indrašis 19 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr citā KHL mačā uzvaru izcīnījusi Kalniņa pārstāvētā “Jokerit”, kas viesos ar 3:2 pārspēja “Ak Bars”.

Kalniņš šajā spēlē atvairīja 31 no 33 pretinieku metieniem, būdams viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Helsinku klubs izcīnīja uzvaru.

Uzvaru “Jokerit” nodrošināja mača 58.minūtē, kad 3:2 panāca Alekss Grants.

Citviet negaidītu uzvaru izcīnīja pieredzējušā aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kunluņ Red Star”, kas viesos ar 4:3 pārspēja spēcīgo Maskavas “CSKA”, kam pārtrūka 12 uzvaru sērija.

Rēdlihs nospēlētajās 22 minūtēs un 36 sekundēs bloķēja četrus pretinieku metienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl vienā otrdienas spēlē zaudējumu piedzīvoja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas viesu laukumā ar 1:4 atzina Maskavas apgabala “Vitjaz” pārākumu.

Kulda nospēlēja 19 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku raidījumus, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat otrdien pārtrūka iespaidīgā Jekaterinburgas “Avtomobilist” 18 uzvaru sērija, jo šī komanda savā laukumā ar 1:2 piekāpās Astanas “Baris”.

“Avtomobilist” šosezon iepriekš vēl nebija izjutusi zaudējumu rūgtumu, izcīnot 18 uzvaras pēc kārtas un pietuvojoties iepriekšējā sezonā Sanktpēterburgas “SKA” sasniegtajam, kad Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa tobrīd vadītā vienība sezonu sāka ar 20 panākumiem pēc kārtas. “SKA” uzvaru sērija ir arī līgas rekords vienas sezonas griezumā.

Vēl otrdien zaudējumu piedzīvoja Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”, kas ar 0:1 savā laukumā zaudēja Habarovskas “Amur” hokejistiem.

Rietumu konferences vadībā ar 30 punktiem 19 spēlēs ir “CSKA”, no kuras par diviem punktiem atpaliek 17 mačus aizvadījusī Sanktpēterburgas “SKA”. Tālāk ar 27 punktiem ir “Jokerit”, bet sesto vietu ar 18 punktiem 18 dueļos ieņem Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak”. Uzreiz aiz pirmā astoņnieka ar 15 punktiem ir Rīgas “Dinamo” un Maskavas “Dinamo”, kamēr 11.vietā ar 14 punktiem ir “Severstaļ”.

Savukārt Austrumu konferencē Jekaterinburgas “Avtomobilist” ir 36 punkti 19 mačos, bet 29 punkti 18 spēlēs ir Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītās Omskas “Avangard” kontā. Tikmēr astotajā vietā ar 19 punktiem 18 dueļos ir “Kuņluņ Red Star”.