Miks Indrašis

Indrašis “aptamborē” pretiniekus, Maskavas “Dinamo” zaudē 0

Svētdien skaistus vārtus KHL čempionātā guva Miks Indrašis, taču viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 4:6 zaudēja Novosibirskas “Sibirj” komandai.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Indrašis spēles sestajā minūtē gaitā saņēma ripu laukuma vidū, ieslidoja pretinieku zonā, apspēlēja “Sibirj” aizsargu un izdarīja precīzu metienu, pārspējot pretinieku vārtsargu Alekseju Krasikovu.

Latvijas uzbrucējam tie bija devītie vārti šajā sezonā.

“Dinamo” tobrīd izvirzījās vadībā ar 1:0, taču turpinājumā labāki bija mājinieki, kuri panāca 5:2. Maskavieši spēles beigās vēl samazināja starpību līdz minimumam 4:5, taču pusotru minūti pirms pamatlaika beigām “Sibirj” mazākumā iemeta ripu tukšos pretinieku vārtos, panākot 6:4.

“Sibirj” nebija uzvarējuši Maskavas “Dinamo” piecus gadus.

Indrašis šajā mačā laukumā bija 17 minūtes un 58 sekundes, piecas reizes metot pa vārtiem, izdarot vienu spēka paņēmienu un bloķējot vienu metienu. Šosezon viņš 29 spēlēs ir guvis deviņus vārtus un septiņas reizes asistējis partneriem. Pēdējās piecās spēlēs Indrašis nopelnījis 1+3 rezultativitātes punktus.

Maskavas “Dinamo” ar 25 punktiem ir Rietumu konferences astotajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no Rīgas “Dinamo”.