Jēkabpils volejbolisti izcīnījuši otro Latvijas čempionu titulu

Jēkabpils “Lūši” volejbolisti saistošā cīņā nosargā Latvijas čempionu titulu 0

Jēkabpils “Lūši” svētdien savā laukumā nodrošināja uzvaru “Credit24” Latvijas vīriešu volejbola čempionātā, par čempioniem tiekot kronēti otro gadu pēc kārtas.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1

“Lūši” finālsērijas ceturtajā spēlē ar rezultātu 3-2 (21:25, 16:25, 26:24, 25:10, 15:10) pārspēja RTU/”Robežsardzi”, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-1.

“Lūši” pārliecinoši zaudēja pirmos divus setus, bet trešajā atspēlējās no 22:23 un bija pārāki ar 26:24. Ceturto setu jēkabpilieši iesāka ar izrāvienu 8:1 un svinēja drošu uzvaru ar 25:10. Līdz ar to mača liktenis izšķīrās piektajā setā, kurā RTU/”Robežsardze” izvirzījās vadībā ar 2:0, uz ko “Lūši” atbildēja ar pieciem punktiem, pārņemdami vadību un setā gūdami uzvaru ar 15:10.

Pirmajās divās sērijas spēlēs komandas guva uzvaras piecu setu cīņās, bet sestdien izbraukumā “Lūši” guva virsroku četros setos.

RTU/”Robežsardze” pusfināla sērijā ar 3-2 guva virsroku pār “Limbaži”/MSĢ komandu, savukārt “Lūši” ar 3-0 pārspēja “Daugavpils Universitāti”. Abas komandas Latvijas meistarsacīkšu izslēgšanas turnīru sāka no pusfināla.

Tikmēr bronzas sērijā līdz divām uzvarām “Daugavpils Universitāte” cīnās neizšķirti 1-1 ar “Limbaži”/MSĢ. Sērijas izšķirošā spēle notiek šodien Daugavpilī.

Pērn Latvijas čempionātā pirmo reizi triumfēja “Lūši”, kuri finālsērijā ar pārliecinošo 3-0 apspēlēja RTU/”Robežsardzi”. Tikmēr RTU/”Robežsardze” ir desmitkārtēja Latvijas čempione.