Jekimovs pēc traumas atgriežas ar 1+2 0

Latvijas hokeja uzbrucējs Roberts Jekimovs pirmajā spēlē pēc vairāk nekā mēnesi ilgas traumas ārstēšanas otrdien izcēlās ar vieniem gūtajiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Notriektā tautumeita 6

Aizvadītajā Somijas augstākās līgas – “SM-liiga” – mačā Jekimova pārstāvētā Lāpenrantas “SaiPa” komanda ar rezultātu 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) savā laukumā pieveica Espo “Blues” vienību.

Jekimovs otrās trešdaļas sākumā, spēlējot vairākumā, guva savas komandas trešos vārtus, bet rezultatīvi piespēlēja arī pirmo un ceturto vārtu guvumā.

Latvijas hokejists kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju un tika atzīts par cīņas otro zvaigzni.

Kopā Jekimovs šajā cīņā laukumā pavadīja 11 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Kā ziņots, Jekimovs janvāra sākumā guva pleca traumu un sākotnēji tika prognozēts, ka viņš nespēlēs vismaz divas nedēļas.

Pirms traumas Jekimovs bija piedalījies visās šīs sezonas “SaiPa” komandas spēlēs.

Tagad Jekimovs piedalījies 35 cīņās, izceļoties ar sešiem vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“SM-liiga” kopvērtējumā “SaiPa” komanda ar 57 punktiem 48 spēlēs saglabāja 12.vietu 14 komandu konkurencē.