Jelgavnieki izdemolē Jūrmalas Fēniksu 0

LBL spēlē trešdien BK “Jelgava” pārliecinoši ar 116:77 apspēlēja “Jūrmalu/Fēnikss”.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Jelgavniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Edgars Krūmiņš, savukārt zaudētājiem tikpat sakrāja Raimonds Vaikulis.

Līdzīga cīņa risinājās tikai pirmajā ceturtdaļā, bet otro BK “Jelgava” uzvarēja ar 39:17 un pārtraukumā varēja doties ar pārliecību, ka darbiņš padarīts – plus 29. Otrajā puslaikā viņi pārsvaru vēl vairāk palielināja, sametot pretinieku grozā 116 punktus!

Jelgavnieki ar desmit uzvarām 23 spēlēs tabulā atrodas sestajā vietā, bet jūrmalnieki, kas izcīnījuši astoņas uzvaras un piedzīvojuši 14 zaudējumus, ir astotie.

BK ”Jelgava” – ”Jūrmala/Fēnikss” 116:77 (21:14, 39:17, 27:22, 29:24)

BK ”Jelgava”: E. Krūmiņš 21, Kanbergs 18, Seņkāns 13, Justovičs 13, Dušelis 11, Ausējs 9, Reimonds 9, Mizis 6, Silavs 6, K. Krūmiņš 5, Grasmanis 5

”Jūrmala/Fēnikss”: Vaikulis 21, Jonāts 17, Ozols 10, Pinete 6, Indāns 5, Dambergs 5, Liepa 5, Bučs 4, Čoders 4