Jerofejevs: Man vajadzēja nospēlēt citādāk un vārtu nebūtu 0

Latvijas hokeja izlases aizsargs Aleksandrs Jerofejevs pasaules čempionātā mačā pret Čehiju (3:4 pēcspēles metienos) bija epicentrā situācijā, kad pretinieki 59 sekundes pirms beigām izlīdzināja rezultātu. Viņš “La” pastāstīja, kas tajā brīdī notika un ko varēja darīt citādāk.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

“Kopumā bija laba spēle. Sākumā nepildījām treneru uzdevumu – laikam pēc spēles pret Zviedriju gribējām parādīt skaistu hokeju, ātri iesist vārtus, taču čehi mūs sodīja. Pārtraukumā runājām, ka jāsaņemas un jāsāk viss no sākuma. Otrajā periodā to arī izdarījām, lauzām spēles gaitu. Domājām – iesitīsim vienu, tad būs arī otrais. Sanāca vēl labāk, jo izvirzījāmies 3:2 vadībā.

Ko man Edgars (Masaļskis) teica pēc spēles? Pārrunājām epizodi, kad viņi guva trešos vārtus. Edgars teica, ka neredzēja ripas pielabošanu un nevarēja izglābt. Pēc video noskatīšanās sapratu, ka varēju nospēlēt citādāk un tad nebūtu vārtu – vispār neielaist čehu tur. Taču ir tā kā ir.

Vispār pret zviedriem bija grūtāk – pirmā spēle, nepārliecība.”

Svētdien Latvijas izlasei ir brīvdiena, bet nākamā spēle pirmdien pret Krievijas valstsvienību.