Helsinku “Jokerit” komandai sezonas sākums izdevies neveiksmīgs.

“Jokerit” pirms spēles ar Rīgas “Dinamo” būs dusmīgi un bez punktiem 0

Rīgas “Dinamo” KHL sezonas trešo spēli sestdien aizvadīs viesos pret Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”, kas lūkos tikt pie pirmā panākuma sezonā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Rīdzinieki sezonas pirmajā izbraukumā var doties labā noskaņojumā, jo divās spēlēs iegūts maksimālais punktu skaits. Tikmēr “Jokerit” spēlētāji noteikti būs dusmīgi par neveiksmēm pirmajos divos mačos, jo vispirms ar 1:3 nācās zaudēt Bobam Hārtlijam un Omskas “Avangard”, bet ceturtdien ar 2:5 tika atzīts arī Kazaņas “Ak Bars” pārākums.

Helsinku komandai spēle pagaidām īsti nevedas, ir problēmas aizsardzībā un arī ripa vārtos pagaidām “iet” ar grūtībām. Pret Kazaņu pie pirmajām spēles minūtēm šosezon tika arī Kalniņš, kurš gan laukumā devās vien pēdējā periodā un nospēlēja vien divas ar pusi minūtes, atvairot vienu metienu.

Pēc tam atkal laukumā atgriezās pieredzējušais somu vārtsargs Anti Niemi, kurš šajā spēlē atvairīja 25 no 30 metieniem. Ļoti iespējams, ka pret saviem tautiešiem pirmā īstā iespēja šajā sezonā tiks dota Kalniņam.

LA.LV Aptauja

Kurš izcīnīs uzvaru sestdien Helsinkos gaidāmajā KHL mačā?

• Helsinku "Jokerit"
  • Rīgas "Dinamo"

Pēc Helsinkiem rīdzinieki ceļos uz Ņižņekamsku, kur pirmdien spēle ar “Ņeftehimik”, bet izbraukums tiks noslēgts 12.septembrī Maskavā pret “Sapratak”.