Pauls Jonass 2020. gada sezonu sācis Itālijā.

Jonasam neizdodas sezonas pirmā sacīkste 0

Pauls Jonass Itālijas “Internazionali” motokrosa seriāla pirmajā posmā Riolas trasē Sardīnijas salā MXGP klasē izcīnīja 11. vietu, bet superfinālā kopā ar MX2 klases braucējiem izstājās.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

MXGP klases braucienā uzvarēja pasaules čempions slovēnis Tims Gajsers. Otrais finišēja Gajsera komandas biedrs no “Team HRC” austrālietis Mitčels Evans, kuram paredz spožu nākotni. Tiesa, iepriekšējā sezona MX2 klasē Evansam neizdevās, kopvērtējumā paliekot tikai 11. vietā. Trešo vietu izcīnīja šveicietis Žeremī Sīvers, piektais bija Jonasa komandas biedrs lietuvietis Armīns Jasikonis.

Superfinālā atkal uzvarēja Gajsers, tikai 2,5 sekundes atpalika Sīvers, 24 sekundes – Jasikonis. Jonass superfnāla braucienu sāka piektajā vietā, uz brīdi pakāpās pāris vietas augstāk, taču brauciena vidū motocikla defekta dēļ nolēma izstāties.

Šajā posmā nepiedalījās MXGP kases vadošā komanda “KTM Red Bull”, kuru pārstāvēs Džefrijs Herlings, Antonio Kairoli un Horhe Prado.

“Tie nav rezultāti, ar kādiem biju cerējis iesākt sezonu. Starti bija labi, motocikls lielisks, taču mani atmeta atpakaļ problēmas ar roku piesišanu. Trase bija ātrāka nekā ierasts, ar daudz maziem izciļņiem un arī tas nebija labvēlīga piesistajām rokām. Tā nebija vieglākā diena, taču ir labi, ka sezona sākusies un gatavosimies nākamajam posmam,” sacīksti komentēja Pauls Jonass.

“Husqvarna Rocktar Energy” komanda pasaules čempionāta sezonai gatavojas Itālijā un šīs nedēļas nogalē piedalīsies “Internazionale” seriāla otrajā posmā Otobjano trasē. Pasaules čempionāta sezona šogad sāksies neierasti agri, pirmie punkti tiks dalīti jau 1. martā Anglijā.