Juškānei 31.vieta, Pužulim 22.vieta Eiropas čempionātā 0

Latvijas biatloniste Žanna Juškāne otrdien izcīnīja 31.vietu Eiropas čempionāta 15 kilometru distances sacensībās,  Rolands Pužulis izcīnīja 22.vietu Eiropas čempionāta 20 kilometru distances sacensībās.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Četrās šaušanās Juškāne pieļāva piecas kļūdas, finišā par septiņām minūtēm un 29,3 sekundēm piekāpjoties uzvaru izcīnījušajai krievietei Anastasijai Zagoruiko, kura šāva ar vienu kļūdu. Otrajā vietā ar divām kļūdām šaušanā ierindojās vāciete Juliāna Dēla, kura Zagoruiko zaudēja 46,5 sekundes, bet minūti un 7,4 sekundes no uzvarētājas atpalika trešajā vietā finišējusī vāciete Karolīna Heneke, kura šāva ar vienu kļūdu. Kopumā finiša līniju sasniedza 41 sportiste.

Jau ziņots, ka sprinta sacensībās Juškāne ieņēma 39.vietu, bet iedzīšanā viņa tika apsteigta par apli.

Pužulis četrās šaušanās pieļāva tikai vienu kļūdu, taču viņa slēpošanas temps izrādījās daudz par lēnu. Finišā Pužulis uzvaru izcīnījušajam vācietim Danielam Bēmem, kurš šāva nekļūdīgi, piekāpās par piecām minūtēm un 0,5 sekundēm. Savukārt Eiropas čempionātā veiksmīgi startējošais Andrejs Rastorgujevs, kurš iepriekš izcīnīja divas piektās vietas sprinta un iedzīšanas sacīkstēs, ar piecām kļūdām šaušanā ierindojās tikai 27.pozīcijā, līderim zaudējot piecas minūtes un 29 sekundes. Ja Rastorgujevs būtu šāvis bez kļūdām, viņš ierindotos otrajā vietā, bet ar vienu kļūdu Latvijas pārstāvis tiktu pie bronzas godalgas.

No pārējiem Latvijas biatlonistiem Toms Praulītis ar trim kļūdām šaušanā ierindojās 41.pozīcijā, bet Artūrs Koļesņikovs ar piecām kļūdām 70 sportistu konkurencē ieņēma 45.vietu.

Otrajā vietā minūti un 6,7 sekundes aiz Bēmes finišēja ukrainis Artjoms Prima, kurš arī šāva bez kļūdām, bet trešais ar divām kļūdām šaušanā bija vācietis Ēriks Lesers, kurš uzvarētājam zaudēja minūti un 31,7 sekundes.

Eiropas čempionāts pieaugušajiem un junioriem ilgs līdz ceturtdienai.