Foto – Fotolia

Kā panākt, lai vēlēšanās piepildītos. Iesaka “Ekstrasensu šova” dalībniece Jeļena Jasēviča 2

Lai vēlēšanās piepildītos, tās vajag pareizi iedomāties. Ekstrasense un gaišreģe Jeļena Jasēviča stāsta, kā rīkoties sapņu piepildīšanai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. Kāpēc gurķus tin plēvē? Atbilde tevi pārsteigs
Lasīt citas ziņas

Jeļena iesaka, kā izteikt savas vēlmes nevis tukšumā, minot, piepildīsies vai ne, bet iečukstēt tieši Visumam ausī.

Turklāt šo gudrību viņa nav izdomājusi pati: tā ir jau gadsimtiem sena, un gaišreģe vienkārši stāsta par šo paņēmienu, jo tas var izglābt kāda cilvēka sapni un mainīt nākotni.

Atvērto debesu laiks

CITI ŠOBRĪD LASA

Ir brīži, kaut vai viena minūte dienā, kad Visums mūs saklausa īpaši skaidri. To, ko vēlēsies šajā laikā, noteikti piepildīsies, atliek tikai precīzi noformulēt visu vēlamo šai vienā minūtē – tad, kad sākas tās ritējums.

Vai šo burvju minūti ir izskaitļojuši numeroloģijas speciālisti, vai intuitīvi uzminējuši šamaņi un gaišreģi, mēs vairs nekad neuzzināsim. Galvenais – šis princips darbojas.

Atvērto debesu minūti izskaitļot ir viegli. Jāieskatās kalendārā, lai apskatītos datumu. Skaitlis pateiks priekšā, kurā stundā jābūt gatavam, bet mēnesis paziņos, kuru minūti gaidīt.

Piemēram, iedomāsimies datumu – 1. jūlijs. Atvērto debesu minūte šai dienā bija naktī 01:07 pēc vietējā laika. Kad pienāk šis brīdis, atliek izdarīt pašu galveni: spilgti un visos sīkumos iztēloties savu sapni, burtiski īstenot to iztēlē, bet pēc tam palūgt atbalstu un palīdzību debesīm. Un debesis nāks tev pretī.

Tā kā diennaktī ir tikai 24 stundas, pēc 24. datuma skaitīšana nedaudz mainās. Tagad stundu norādīs mēneša skaitis, bet minūti – pašreizējais datums. Piemēram, 29. jūnijā, 29.06., atvērto debesu minūte būs 06:29.

Iespējams pat atzīmēt šīs minūtes savā kalendārā, ierēķināt nākamajā dienā vai vairākās dienās.

Var salīdzināt šos brīžus arī ar Mēness kalendāru, lai uzzinātu, kādas dienas ir labvēlīgākas sapņošanai, bet kuras – vēlamā nostiprināšanai.

LASI TĀLĀK UN UZZINI, KĀ IZVEIDOT PERSONĪGO MANTRU!