Latvijā
Kriminālziņas

Kā sieviete uz Vanšu tilta vienlaicīgi sadauzīja gan policijas auto, gan dārgu “Bentliju”8

Foto: skaties.lv

Piektdien, īsi pirms pusnakts uz vienas no Vanšu tilta uzbrauktuvēm bija vērojams visai neparasts skats – uz brauktuves stāvējis dārgs, koši zaļš “Bentley”, kuram aizmugurē bija ietriecies ceļu policijas patruļauto, savukārt vēl gabaliņu aiz tā kāds “Volvo” ar pilnībā iznīcinātu priekšdaļu.

Kā izrādās, viss sācies ar to, ka likumsargi bija apturējuši pārlieku steidzīgo automašīnas “Bentley” vadītāju un jau sastādīja tam pārkāpuma protokolu, kad uz brauktuves stāvošajos auto ar pamatīgu bļīkšķi finišējusi kāda 43 gadus veca sieviete ar “Volvo”. Diemžēl, šajā negadījumā cietuši vairāk, nekā tikai bleķi.

Negadījuma laikā cieta visu transportlīdzekļa vadītāji, to starpā trīs ceļu policijas darbinieki, kuri bija guvuši dažādas traumas, raidījumam “Degpunktā” norāda Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško.

Sieviete uz Vanšu tilta sasit policijas mašīnu un "Bentliju"
Saistītie raksti

Šobrīd pie darba ķērušies ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji, kuri ierosinājuši kriminālprocesu un skaidro precīzus negadījuma apstākļus. Kā norāda Staško, šajā situācijā visu krietni apgrūtina fakts, ka spēcīgais trieciens sabojājis arī policijas auto uzstādīto kameru vadības bloku, līdz ar to, vismaz pagaidām, nav izdevies apskatīt video ierakstus.

Lai arī šobrīd likumsargs nevar atbildēt uz to, vai patruļauto avārijas brīdī bija ieslēgtas bākugunis un vai tas bija labi pamanāms, nevar noliegt, ka ir grūti iedomāties iemeslu, kas varētu attaisnot “Volvo” vadītāju. Jo, pat ja bākuguņu nebija, satiksme tobrīd nebūt nebija intensīva, un šajā posmā ceļš ir labi pārskatāms daudzus metrus uz priekšu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.