Jānis Kalniņš aizvada teicamu sezonu.

Kalniņam uzvara, bet Daugaviņš rezultatīvs zaudējumā 0

Latvijas hokejists Jānis Kalniņš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 25 pretinieku metienus, kaldinot savas vienības Helsinku “Jokerit” panākumu, kamēr Kaspara Daugaviņa vārti un rezultatīvā piespēle neglāba Maskavas “Spartak” no zaudējuma.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

“Jokerit” mājās ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā ir arī leģendārais Sandis Ozoliņš.

Kalniņš Somijas kluba vārtos aizvadīja visu spēli un tika galā ar 25 no 26 izdarītajiem metieniem. Vārtsargs kapitulēja mača 18.minūtē, kad viņu pārspēja Džordans Šrēders.

Uzvarētāju labā vārtus un rezultatīvu piespēli iekrāja Miko Lehtonens un Braiens O’Nīls.

Tikmēr citā spēlē Maskavas “Spartak” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:2) piekāpās Vladivostokas “Admiral”.

Daugaviņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs arī izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un uzvarēja vienu no četriem iemetieniem. Savukārt Mārtiņš Karsums laukumā pabija 12 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā zaudēja vienīgo iemetienu.

Spēles 36.minūtē Daugaviņš panāca 3:2 “Spartak” labā, taču noslēdzošajā periodā viesi iemeta divas ripas.

Karsums ar desmit vārtiem un četrām piespēlēm dala rezultatīvākā spēlētāja godu “Spartak” vienībā, bet Daugaviņš šosezon guvis četrus vārtus un piecas reizes rezultatīvi piespēlējis. Karsums šosezon laukumā devies 26 spēlēs, bet Daugaviņš aizvadījis par diviem mačiem mazāk.

“Spartak” ar 30 punktiem 26 spēlēs Rietumu konferencē ieņem piekto pozīciju, kamēr “Jokerit” aizvadījuši par trim spēlēm mazāk, iekrājot 27 punktus, kas ļauj ieņemt septīto vietu. Ar 16 punktiem 24 spēlēs pēdējo, 12.vietu aizvien ieņem Rīgas “Dinamo”.