Jānis Kalniņš pēdējos trīs mačos izcīnījis trīs uzvaras.

Kalniņš atgriežas un “Jokerit” uzreiz uzvar 0

Latvijas hokeja vārtsargs Jānis Kalniņš pēc divu spēļu izlaišanas otrdien atgriezās Helsinku “Jokerit” komandas vārtos, palīdzot Somijas klubam atgriezties uz uzvaru takas.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Jokerit” KHL čempionāta spēlē viesos ar 5:2 (2:0, 3:1, 0:1) uzvarēja Čeļabinskas “Traktor”, pretiniekiem sagādājot piekto zaudējumu pēc kārtas un astoto pēdējos desmit mačos.

Kalniņš iepriekšējās divas spēles palika rerzervē, vārtus sargājot Anti Niemi, taču “Jokerit” cieta neveiksmes Vladivostokā un Habarovskā.

Otrdien Kalniņš atvairīja 19 no 21 pretinieku metieniem.

Jau sestajā minūtē rezultāts bija kļuvis 2:0 viesu labā. Minūtes un 37 sekunžu laikā izcēlās Petri Kontiola un Ahti Oksanens, bet 22.minūtē Veli-Mati Savinainens panāca jau 3:0.

Mājiniekiem ar Nika Beilena pūlēm 28.minūtē izdevās vienus vārtus atgūt, taču viesi atbildēja ar vēl diviem precīziem metieniem, Savinainenam gūstot savus otros vārtus mačā un piekto “golu” Helsinku klubam iemetot Essem Joensū. Tomāšs Hika gan 59.minūtē panāca 2:5, taču vairāk mājinieki izdarīt nepaspēja.

Kalniņam šī bija trešā uzvara pēc kārtas, bet kopumā viņš šosezon 19 mačos izcīnījis 12 panākumus.

“Jokerit” ar 32 punktiem 27 mačos Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju, kamēr “Traktor” 31 spēlē iekrājusi 22 punktus, Austrumos ierindojoties pēdējā vietā, bet visā līgā apsteidzot vien Rīgas “Dinamo”.