Jānis Kalniņš

Kalniņš atvaira 36 metienus un paliek “sausā” pret “Lokomotiv” 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Jānis Kalniņš piektdien Helsinku “Jokerit” vārtos izcīnīja savu trešo “sauso” uzvaru šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

“Jokerit” viesos ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja tiešo konkurenti par trešo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Kalniņš šajā mačā tika galā ar visiem 36 “Lokomotiv” komandas metieniem.

Mača 20.minūtē rezultātu atklāja Stīvs Mozess, kurš turklāt otrajā periodā guva arī “Jokerit” trešos vārtus. Vēl vienu ripu viesiem iemeta Jese Joensū.

Tikmēr citā piektdienas mačā uzvaru guva aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ”, kas savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja šobrīd savainotā Krišjāņa Rēdliha pārstāvēto Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kuru pārstāv arī Krievijas pilsonību pieņēmušais Oskars Bārtulis.

Uzvaru “Severstaļ” komandai pagarinājuma 53.sekundē nodrošināja Vladislavs Kodola.

Kulda šajā mačā veica divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu.