Jānis Kalniņš aizvada teicamu sezonu.

Jānis Kalniņš joprojām lielisks – vārtsargs izcīna desmito uzvaru sezonā 0

Latvijas vārtsargs Jānis Kalninš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 34 pretinieku metienus, izcīnot desmito uzvaru šajā sezonā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Latvijas vārtsarga pārstāvētā Helsinku “Jokerit” viesos papildlaikā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Kalniņam šī bija kārtējā lieliskā spēle, jo iepriekšējā mačā viņš palika “sausā”, jo ar 3:0 uzvarēja Gagarina kausa īpašnieci Maskavas “CSKA”.

Vārtus viesi 26.minūtē guva vairākumā, ar precīzu metienu izceļoties Essem Joensū, bet otro pēc kārtas “sauso” spēli Kalniņam izbojāja un izlīdzinājumu trīs minūtes un septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām panāca čehs Libors Šulāks.

Tomēr uzvaras ripu iemeta “Jokerit” papildlaika trešajā minūtē. Vispirms divi “Severstaļ” spēlētāji – Šulāks un Daņiils Vovčenko – izslidoja vienatnē pret Kalniņu, taču latviešu vārtsargs glāba Helsinku klubu no vārtu zaudējuma. Uzreiz pretuzbrukumā pēc tālas Henrika Hāpalas piespēles viens pret mājinieku vārtsargu Vladislavu Podjapoļski izslidoja Peters Regins un no neērtās puses raidīja ripu vārtos.

Rietumu konferencē “Jokerit” 20 mačos iekrājuši 25 punktus un atrodas sestajā pozīcijā.