Jānis Kalniņš aizvada lielisku sezonu, izcīnot vairāk uzvaru nekā divās iepriekšējās sezonās kopā.

Kalniņš “Jokerit” vārtos atgriežas ar uzvaru 0

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš piektdien pēc nedēļas pārtraukuma atgriezās laukumā un palīdzēja Helsinku “Jokerit” komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

“Jokerit” viesos ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) pārspēja “Soči” komandu.

Kalniņš, kurš traumas dēļ izlaida iepriekšējā divas cīņas, šajā mačā atvairīja 25 no 28 pretinieku mestajām ripām.

Tikmēr uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:3 (0:2, 3:0, 2:1) pārspēja Čerepovecas “Severstaļ”, kas ārpus pieteikuma atstāja aizsargu Artūru Kuldu.

Indrašis šajā duelī nospēlēja 14 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus.

Maskavas “Dinamo” tagad dosies uz Latvijas galvaspilsētu, kur svētdien duelēsies ar Rīgas “Dinamo” hokejistiem.

Turpretī zaudējumu piektdien cieta uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak”, kas viesos ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.

Daugaviņš 17 minūšu un 39 sekunžu laikā bloķēja vienu metienu un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, kamēr Karsums 11 minūtēs un 43 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, pielietoja divus spēka paņēmienus un zaudēja savā vienīgajā iemetienā.

Zaudējumu piektdien cieta arī Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas viesos ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Habarovskas “Amur” hokejistiem.

Tāpat “sausā” palika savainojumu ārstējošā aizsarga Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star”, kuru pārtstāv Krievijas pilsonību pieņēmušais Oskars Bārtulis, kas viesos ar 0:5 (0:3, 0:0, 0:2) atzina Ufas “Salavat Julajev” pārākumu.