Jānis Kalniņš šosezon vēl vairāk nostiprinājis savas pozīcijas KHL.

Kalniņš turpina krāt uzvaras, pārspējot arī Daugaviņu un Karsumu 0

Latvijas hokeja vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien izcīnīja jau 24.uzvaru sezonā, palīdzot Helsinku “Jokerit” komandai viesos papildlaikā ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) uzvarēt Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8

Kalniņš iepriekšējos divos mačos palika “sausā”, taču šī sērija pārtrūka mača 11.minūtē, kad Fjodors Malihins realizēja skaitlisko vairākumu. Kopumā viņš trešdien atvairīja 20 no 22 pretinieku metieniem, kopumā atvairot 90,91% raidījumu.

Latvijas hokejists uzvarējis pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas. Ar 24 panākumiem sezonā viņš ir līderis starp KHL vārtsargiem.

Tikmēr pie rezultatīvas piespēles tika Daugaviņš, kurš 19.minūtē asistēja Andrejam Kuteikinam, kurš panāca 2:1. Neizšķirtu “Jokerit” panāca 28.minūtē, kad savus otros vārtus mačā guva dānis Niklass Jensens, bet uzvaru viesiem pagarinājuma otrajā minūtē nodrošināja Sami Lepistē.

Jāpiebilst, ka iepriekšējā spēlē (pirmdien) Jensens iemeta trīs ripas Rīgas “Dinamo” vārtos, bet šosezon viņš desmit mačos izcēlies deviņas reizes, kā arī atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Daugaviņš “Spartak” komandā nospēlēja 20 minūtes un 55 sekundes, izdarīja piecus metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā un divreiz bloķēja pretinieka mesto ripu. Savukārt Karsums šim mačam netika pieteikts.

Citā spēlē Maskavas “Dinamo” bez Mika Indraša sastāvā mājās ar 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) zaudēja citai šīs pilsētas vienībai “CSKA”, tādējādi pārtraucot trīs uzvarēto spēļu sēriju.

CSKA rindās 1+1 nopelnīja Jirži Sekačs, bet vienīgos “Dinamo” vārtus guva Tēmu Pulkinens.

Maskavas “Dinamo” ar 62 punktiem 47 dueļos Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, bet par pozīciju zemāk ar 61 punktu 44 mačos, ir “Jokerit”. Tikmēr piektajā pozīcijā ar 57 punktiem 46 spēlēs ir “Spartak”.

Rīgas “Dinamo” ar 31 punktu 45 spēlēs ir 11.vietā. Trešdien Latvijas klubs uzņem vienu pozīciju augstāk esošo Čerepovecas “Severstaļ”, kam ir 39 punkti.