Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks startē Pasaules kausa posmā Somijā.

Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks FIS sacensībās izcīna ceturto vietu 0

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvjenieks aizvadītajā nedēļas nogalē Šveicē Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās izcīnīja augsto ceturto vietu, vēsta sportista preses pārstāvis Edgars Beļakovs.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Sestdienā, kas bija sacensību pirmā diena, Zvejnieks izcīnīja ceturto pozīciju, vien 0,08 sekundes zaudējot bronzas medaļniekam Damjanam Hilam no Itālijas. Pirmās divas pozīcijas ieņēma Francijas Eiropas kausa komandas sportisti Augustēns Biančīni un Pako Rasāts.

Sacensību uzvarētājam latvietis zaudēja 0,59 sekundes, kas viņam ļāva tikt pie sezonas trešā labākā rezultāta FIS reitinga punktu izteiksmē – 33,71 FIS punkts. Zvjenieks šosezon ceturto vietu ieņēmis jau četras reizes.

Sestdien uz starta izgāja 105 sportisti.

Otrajā dienā abus braucienus Zvjeniekam neizdevās veikt tik pārliecinoši, kopsummā ieņemot 12.vietu starp 106 sportistiem, kuri startēja pirmajā braucienā. Viņš Rasātam zaudēja 2,17 sekundes. Neraugoties uz sliktāku pozīciju otrajā sacensību dienā, Zvjenieks par nopelnīja 42,76 FIS reitinga punktus.

Nākamajā nedēļas nogalē sportists startēs FIS sacensībās Vācijā, gatavojoties atlikušajiem sezonas startiem – Tālo Austrumu kausa posmiem Āzijā un Latvijas čempionātam, kas Baltijas kausa posma laikā notiks Somijas kalnu kūrortā Pihē.