Karro sezonu sāk Sardīnijā ar vietu desmitniekā 0

Jaunās motokrosa sezonas pirmajās lielajās sacensībās Sardinijas salā Itālijā Matīss Karro spēcīgā konkurencē MX1 klasē izcīnīja 10. vietu, bet MX1 un MX2 klašu superfinālā – 12. vietu.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Itālijas starptautiskā čempionāta pirmajā posmā Riola Sardo trasē Karro MX1 klases braucienā finišēja 10. vietā, brauciena uzvarētājam mājinieam Antonio Kairoli zaudējot par apli.

Uzvarētājam par 11 sekundēm piekāpās francūzis Romāns Fevrē, trešo vietu izcīnīja slovēnis Tims Gajsers, piekto lietuvietis Armīns Jasikonis, sesto igaunis Tanels Leoks.

Superčempionāta braucienā ar divu klašu labāko braucēju dalību atkal uzvarēja Kairoli, otrais palika Gajsers, trešais pasaules čempions MX2 klasē spānis Horhe Prado.

Karro šajā sezonā plānojis piedalīties Latvijas un Vācijas čempionātā, kā arī vairākos pasaules čempionāta posmos.

Nākamie Itālijas starptautiskā čempionāta posmi notiks 3. un 10. februārī Otobjano un Mantovas trasēs, bet pasaules čempionāta sezona tiks sākta 3. martā ar Patagonijas “Grand Prix”Argentīnā.