Mārtiņš Karsums.

Karsuma vārti neglābj “Spartak” no zaudējuma Magņitogorskā 0

Mārtiņš Karsums ceturtdien guva vārtus, un Kaspars Daugaviņš divreiz rezultatīvi piespēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē, taču Maskavas “Spartak” viesos cieta zaudējumu.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80

Maskavieši izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:3, 1:1, 2:0) piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”.

Karsums guva komandas otros vārtus trešā perioda vidū, panākot 2:4. Pa rezultatīvai piespēlei šo un trešo vārtu guvumā tika Daugaviņam.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja visos trijos iemetienos. Daugaviņš 17 minūtēs un 21 sekundē bez divām rezultatīvām piespēlēm uzvarēja vienā no sešiem iemetieniem.

Šajā mačā “Spartak” komandu vadīja Harijs Vītoliņš, jo galvenais treneris Oļegs Znaroks personīgu iemeslu dēļ dažas spēles nav pie Maskavas vienības stūres.

Maskavieši, kuriem tas bija trešais zaudējums pēc kārtas, ar septiņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr “sauso” zaudējumu cieta uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo”, kas savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās Sanktpēterburgas SKA.

Indrašis nospēlētajās 16 minūtēs un 26 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem.

“Dinamo” ar sešiem punktiem septiņās spēlēs ieņem devīto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.