“Spartak” komanda ar Hariju Vītoliņu uz komandtiltiņa zaudēja pirmajā KHL spēlē Almati pilsētā.

Karsumam un Daugaviņam neveiksmīgi beidzas Almati ledus iemēģināšana 0

Latvijas hokejistu Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” otrdien spēlēja Kazahstānas lielākajā pilsētā Almati, kur Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēle risinājās pirmo reizi.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Almati savulaik bija Kazahstānas galvaspilsēta, pēc tam šo godu zaudējot Astanai, kura nu pārdēvēta par Nursultanu. Pilsētā dzīvo teju 1,5 miljoni cilvēku un KHL spēle izraisīja pamatīgu ažiotāžu, jo Kazahstānas kluba Nursultanas “Baris” un “Spartak” maču klātienē vēroja 12 105 līzjutēji.

“Spartak” komanda, kuru šoreiz vadīja Harijs Vītoliņš, jo galvenais treneris Oļegs Znaroks atlabst pēc pneimonijas, cieta neveiksmi ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1). Uzvarētājiem divus vārtus guva Dastins Boids, vēl reizi precīzs bija Korbens Naitss, bet vārtos Henriks Karlsons atvairīja 32 metienus.

Karsums izdarīja trīs metienus pa vārtiem, Daugaviņš nemeta, abiem nospēlējot vairāk par 16 minūtēm. Otrajā periodā mazākumā Kaspars izvirzīja Mārtiņu vienatnē uz pretinieku vārtiem, taču Karsums vārtus nespēja gūt.

“Spartak” šis bija otrais “sausais” zaudējums pēc kārtas.

Maskaviešiem sezona sākusi daudz sliktāk nekā cerēts, jo astoņās spēlēs izcīnītas tikai divas uzvaras, tiesa, vēl trīs mačos nopelnot pa punktam. Karsums ar pieciem punktiem (3+2) ir otrs rezultatīvākais komandā, kamēr Daugaviņam septiņos mačos ir 2 (1+1) punkti.

“Spartak” ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs Rietumu konferencē ir septītajā vietā, pozīciju augstāk par Rīgas “Dinamo”, kas iekrājusi sešus punktus sešās spēlēs.