Rīdziniekiem Maskavā neklājās viegli, ko uz savas ādas izbaudīja arī komandas kapteinis Lauris Dārziņš.

Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva vārtus, palīdzot Maskavas “Spartak” komandai KHL čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:1 (0:0, 3:1, 2:0) uzvarēt Rīgas “Dinamo” vienību, kas līdz ar to sezonas pirmo izbraukumu noslēdza ar trim zaudējumiem trīs spēlēs.

Notriektā tautumeita 6

Sezonu rīdzinieki sāka lieliski, pirmajās divās spēlēs izcīnot divas uzvaras un četrus punktus, bet pirmais izbraukums ir sanācis pagalam švaks – trīs spēlēs zaudējumi ar 2:7 pret “Jokerit”, 0:4 pret “Torpedo” un 1:5 pret “Spartak”. Vārtu attiecība 3:16 ir gana daiļrunīga.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai “Spartak” šī bija pirmā uzvara pēc trim zaudējumiem.

Rezultātu gan atklāja “Dinamo” vīri, otrajā puslaikā no zilās līnijas spēcīgi, un galvenais precīzi, uzmetot lietuviešu aizsargam Nerijum Ališauskam. Turpinājums gan bija murgains, jo Andrejs Kuteikins vairākumā un Iļja Talalujevs 39 sekunžu laikā panāca 2:1 mājinieku labā.

Vēl pēc trim minūtēm gudri nospēlēja Daugaviņš, kurš Kristera Gudļevska vārtu priekšā, kur bija palicis viens, ar cimdu apstādināja ripu, to noliekot pa metienam, uzreiz panākot 3:1.

Vēl vienu nagliņu “Spartak” uzvarā trešā perioda pirmajā minūtē iedzina Karsums, kurš spēka spēlē uzveica Eštonu Kārteru, atbrīvojās un tika pie iespējas mest pa vārtiem, ceturto reizi liekot Gudļevskim kapitulēt. Savukārt 55.minūtē Robins Hanzls panāca jau 5:1.

“Spartak” ar septiņiem punktiem sešās spēlēs ir otrajā vietā Rietumu konferencē, kamēr rīdzinieki ar četriem punktiem ir desmitie 12 komandu konkurencē.