Ķekavas florbola dāmas smagi zaudē krievietēm 0

“Ķekavas” dāmu florbola komanda ceturtdien Valmierā cieta smagu neveiksmi “EuroFloorball” turnīra mačā, nespējot sasniegt pusfinālu.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

“Ķekavas” spēlētājas jau prognozējami ar 2:14 (0:3, 0:5, 2:5) kapitulēja Krievijas spēcīgkākajam klubam “Nauka-SAFU-NT” no Arhangeļskas.

Latvijas trešā spēcīgākā vienība izturēja pirmās 15 minūtes mačā, tomēr pēc tam 71 sekundes laikā krievietes iemeta divus vārtus, bet vēl pēc brīža sekoja arī trešie. Ceturtos un piektos vārtus krievietes iemeta jau pirmajās divās otrā perioda minūtēs, arī turpinājumā duelī pilnībā dominējot.

“Ķekava” bija “sausā” līdz trešajam periodam. Vispirms pie rezultāta 0:11 pēc Lāsmas Poļikevičas raidījuma vārtu priekšā izcēlās Laura Skujevska, bet vēlāk precīza bija arī Latvijas komandas kapteine Elīza Elizabete Bērziņa.
Uzvarētājām lieliska bija Anastasija Buļbaša, kura izcēlās ar trim gūtajiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, bet Svetlanai Viktorovai bija seši vārti un viena piespēle.
Par labāko spēlētāju Latvijas komandā tika nosaukta Bērziņa.

Turnīra A apakšgrupas ievadā otrdien “Nauka-SAFU-NT” ar 11:3 sagrāva Slovākijas čempiones “Pruske”, bet trešdien “Ķekava” dramatiskā mačā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās “Pruske” vienībai.
Līdz ar to, lai iekļūtu pusfinālā, ķekavniecēm ceturtdien obligāti bija jāuzvar Krievijas komanda, kas tiek uzskatīta par vienu no turnīra favorītēm. Jau pirms diviem gadiem, kad “EuroFloorball” turnīrs risinājās Cēsīs, “Ķekava” spēkojās ar “Nauka” spēlētājām, toreiz kapitulējot ar 0:12.