Ronalds Ķēniņš (priekšplānā).

Ķēniņš ar 1+2 sekmē Lozannas komandas astoto uzvaru pēc kārtas 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš svētdien guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles viņa pārstāvētās “Lausanne” kārtējā uzvarā Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) mačā.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

“Lausanne” ar 4:1 (3:1, 0:0, 1:0) savā laukumā uzveica “Bern” vienību, izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas.

Ķēniņš 18.minūtē panāca 2:0 mājinieku labā, bet pēc tam viņš asistēja arī Lozannas komandas nākamo divu vārtu guvumos.

Latvijas hokejists šajā mačā nospēlēja 18 minūtes un sešas sekundes, veica trīs metienus pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku mesto ripu. Ķēniņš spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3, kas bija labākais rādītājs komandā.

Tikmēr sestdien Ivars Punnenovs ielaida septiņus vārtus Langnau “Tigers” komandas smagā zaudējumā ar 3:10 “Fribourg-Gotteron” vienībai.

Šveices augstākās līgas kopvērtējumā līderpozīciju ar 37 punktiem 20 spēlēs ieņem “Biel-Bienne”, bet otrajā vietā ar tikpat punktiem 21 cīņā ir “Lausanne”. Savukārt “Tigers” ar 33 punktiem 19 spēlēs ir sestā, kamēr Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano” ar 29 punktiem 19 cīņās ir astotā.