Matīss Kivlenieks Klīvlendas “Monster” vārtos.

Kivleniekam trešās zvaigznes tituls AHL spēlē 0

Latvijas hokeja vārtsargs Matīss Kivlenieks piektdien Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē palīdzēja savai komandai Klīvlendas “Monsters” gūt panākumu pār Kristiāna Rubīna pārstāvēto Toronto “Marlies”, kā rezultātā viņš pēc mača tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

“Monsters” mājās svinēja uzvaru ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:0, 2:1).

Kivlenieks uzvarētāju vārtos aizvadīja visu spēli, atvairot 35 no 37 metieniem, kopumā tiekot galā ar 94,6% raidījumu.

Pretējā laukuma pusē spēlēja aizsargs Rubīns, kurš izdarīja divus metienus pa tautieša vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Kivlenieks pirmo reizi tika pārspēts pirmā perioda ceturtajā minūtē, bet savus otros un arī pēdējos vārtus viņš ielaida vien noslēdzošās trešdaļas 19.minūtē.

Pagājušajā svētdienā Kivlenieks debitēja NHL, palīdzot Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:1 pārspēt Ņujorkas “Rangers”. Šobrīd NHL čempionātā ir pārtraukums, jo risinās Zvaigžņu spēles pasākumi, tāpēc Kivlenieks nosūtīts uz AHL, lai iegūtu spēļu praksi.

Citā spēlē Springfīldas “Thunderbirds” savā laukumā ar 2:5 (2:1, 0:3, 0:1) piekāpās Hēršijas “Bears”. Rodrigo Ābols Springfīldas komandā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderību.

Ar šādu pašu rezultātu neveiksmi cieta arī Lavālas “Rocket”, kas viesos ar 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) zaudēja Ročesteras “Americans”. Ņikita Jevpalovs “Rocket” komandā izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, spēli noslēgdams ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Visbeidzot Belevilas “Senators” viesos ar 5:2 (1:2, 1:0, 3:0) pārspēja Utikas “Comets”. Rūdolfs Balcers ar rezultatīvām darbībām šajā spēlē neizcēlās, to noslēdzot ar negatīvu lietderību -1.

Austrumu konferencē “Senators” ar 56 punktiem 44 mačos ieņem trešo vietu, Springfīldas komanda ar 50 punktiem 45 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā, bet divas vietas zemāk ar 48 punktiem 44 dueļos atrodas “Rocket”. Toronto vienība ar 46 punktiem 42 spēlēs ir 11.vietā, kamēr “Monsters” ar 43 punktiem ieņem 14.pozīciju starp 16 klubiem.