Kocēnu “Rubene” sestdien “Elvi Florbola līgas” sieviešu turnīra finālā “Arēnā Rīga” spraigā cīņā ar 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja “Ķekavu”.

Kocēnu “Rubenes” florbolistes nosargā Latvijas čempiontitulu 0

Notriektā tautumeita 6

Uzvaru “Rubenes” komandai pagarinājuma septītajā minūtē nodrošināja Simona Grāpēna.

Kocēnu vienībai šis ir jau 12.Latvijas sieviešu čempiontituls.

Finālmača devītajā minūtē rezultātu atklāja “Rubenes” florboliste Linda Līce, bet pirmā perioda turpinājumā divus vārtus iemeta Aurēlija Zariņa, kas “Ķekavu” izvirzīja vadībā ar 2:1, turklāt 23.minūtē Klinta Mārtiņjēkaba panāca jau 3:1. Divu vārtu pārsvaru Ķekavas komanda noturēja vien trīs minūtes, rezultāta starpību līdz minimumam samazinot Jutai Muravskai.

Savukārt 44.minūtē “Rubenes” florbolistes pēc Simonas Grāpēnas precīzā metiena panāca jau neizšķirtu 3:3.

Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, tāpēc duelis turpinājās pagarinājumā, kura septītajā minūtē uzvaru “Rubenei” nodrošināja Grāpēna, lai gan pirms tam divas labas iespējas izraut uzvaru bija “Ķekavai”.

“Rubene” uzvarēja regulārajā turnīrā un pusfināla sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 guva virsroku pār “Ķekavas Bulldogs” vienību, kamēr “Ķekava” ar 3-2 pārspēja pērnās sezonas vicečempioni Rīgas NND.

“Rubenes” florbolistes par Latvijas čempionēm kronētas sešas reizes pēc kārtas un kopumā izcīnījušas 12 čempiontitulus. Tikmēr “Ķekava” ir trīskārtēja Latvijas vicečempione, 2014., 2015. un 2019.gada finālos zaudējot tieši “Rubenes” vienībai.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka bronzas medaļas piektdien izcīnīja Rīgas NND komanda, kas cīņā par trešo vietu ar 12:3 pārspēja “Ķekavas Bulldogs” florbolistes.