Ņikita Gusevs gūst otros vārtus Krievijas izlases labā.

Krievijas izlase izcīna trešo uzvaru Bratislavas grupā 0

Krievijas izlase Bratislavā pasules čempionata B grupas mačā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Čehiju.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Mača rezultātu 14.minūtē atklāja Sergejs Andronovs, kurš precīzi meta no vidējas distances tieši pretī vārtiem. 20 minūtes vēlāk pilnīgi viens pretī Čehijas izlases vārtiem nonāca Ņikita Gusevs, kurš pārcēla ripu pāri pretinieku vārtsargam. Savukārt pamatlaika pēdējā minūtē ripu tukšo Čehijas izlases vārtos ieraidīja Ņikita Zaicevs.

Krievijas izlases vārtsargs Andrejs Vasiļevskis šajā mačā atvairīja visas Čehijas hokejistu mestās ripas.

B grupas kopvērtējumā Krievija ir maksimāli iespējamie deviņi punkti trīs spēlēs, Čehijai un Šveicei ir seši punkti divās cīņās, kamēr pa trim punktiem iekrājušas Latvija un Zviedrija, bet bez punktiem ir Austrija, Norvēģija un Itālija.

Somija atspēlē divu vārtu deficītu

Uzvaras vārtus pagarinājumā gūstot Dilanam Larkinam, ASV hokeja izlase pirmdien svinēja uzvaru pasaules čempionāta mačā.

Amerikāņi Košicē A apakšgrupas duelī ar 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Somiju.

Jau pirmajā minūtē somus pārspēja Breidijs Šei, kurš bija precīzs no zilās līnijas, bet perioda vidū pēc Džonija Gudro metiena ripa no somu hokejista slidas atrada ceļu vārtos. Perioda pēdējā minūtē somi vienus vārtus atguva, no asa leņķa amerikāņus pārspējot Harri Pesonenam. Otrā perioda beigās Somijas jau izlīdzināja rezultātu, ar zibenīgu metienu vairākumu realizējot Niko Ojameki.

Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, un mačs turpinājās pagarinājumā. Tā ceturtajā minūtē Larkins no tuvas distances Somijas hokejistu ielenkumā izdarīja metienu pa vārtiem un panāca 3:2.

A apakšgrupas kopvērtējumā līderei Somijai ir septiņi punkti, Vācijai ir seši punkti, ASV guvusi piecus punktus, kamēr ar trim punktiem seko Slovākija un Kanāda. Pie diviem punktiem tikusi Dānija, viens punkts ir Francijai, savukārt bez punktiem pašlaik ir Lielbritānija.

Plkst.21.15 B apakšgrupā būs Zviedrijas un Norvēģijas mačs, bet A apakšgrupā savā starpā cīnīsies Kanāda un turnīra saimniece Slovākija, šos dueļus tiešraidē pārraidot attiecīgi kanālam “360 TV” un Latvijas Televīzijas 7.kanālam (LTV 7).

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgs no 10. līdz 21.maijam, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju.