Krištianu Ronaldu par šo žestu būs jāšķiras no 20 000 eiro.

Krištianu Ronaldu par “kājstarpes” žesta rādīšanu būs jāšķiras no 20 000 eiro 0

Itālijas futbola A sērijas komandas Turīnas “Juventus” līderis Krištianu Ronaldu saņēmis 20 000 eiro naudas sodu par demonstrēto nepiedienīgo žestu spēlē pret Madrides “Atletico” komandu.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

12.martā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē “Juventus” mājās ar rezultātu 3:0 pārspēja “Atletico” un divu spēļu summā guva uzvaru ar 3:2, iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Šajā mačā ar “hat trick” izcēlās Ronaldu, kurš pēc viena vārtu guvuma ar savām rokām demonstrēja cik varenas lietas viņam ir starp kājām, un ko viņš ar tām lietām ir gatavs izdarīt.

Te gan jābilst, ka Ronaldu vien atkārtoja to, ko pirmajā spēlē parādīja Madrides kluba galvenais treneris Djego Simeone, kurš arī pēc savas komandas gūtiem vārtiem ar abām rokām centās izcelt savas kājstarpes varenību un tās iespējas.

Simeone par tādu rīcību saņēma 20 000 eiro sodu un nu tāds pats naudas sods piemērots arī Ronaldu.

Portugāļu futbolistu sodīja UEFA Futbola kontroles, ētikas un disciplinārlietu komisija, kura Ronaldu žestu nosauca par “nepareizu rīcību”.

Ronaldu šosezon Čempionu līgā izcēlies ar četriem precīziem sitieniem.

“Juventus” komanda Čempionu līgas ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar Amsterdamas “Ajax”.