Dainis Krištopāns (no kreisās).

Krištopāns traumas dēļ nepabeidz Čempionu līgas spēli 0

Latvijas handbolists Dainis Krištopāns sestdien guva trīs vārtus Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas spēlē, kuru traumas dēļ viņš gan nespēja pabeigt.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 170

Latvieša pārstāvētā Ziemeļmaķedonijas komanda Skopjes “Vardar” viesos ar 22:31 (13:12) zaudēja handbolista iepriekš pārstāvētajai vienībai Brestas “Meshkov” no Baltkrievijas.

Krištopāns guva trīs vārtus septiņos metienos, taču otrā puslaika vidū pameta laukumu klibodams un mačā vairs neatgriezās.

Tikmēr “Vardar” vārtsargs Artūrs Kuģis šoreiz laukumā nedevās.

Rezultatīvākais viesu rindās ar sešiem gūtajiem vārtiem septiņos mēģinājumos bija Stojanče Stoilovs. Mājiniekiem 12 vārti 12 mēģinājumos, no kuriem vieni gūti ar septiņu metru soda metienu, Mikitam Vailupovam, bet deviņi no 12 mēģinājumiem iekarot viesu vārtus sekmīgi bija Aleksandram Škurinskim.

Pirmais puslaiks noritēja līdzīgā cīņā ar nelielu viesu pārsvaru, kam divreiz pēc Pāvela Atmana metieniem izdevās panākt divu vārtu pārsvaru – 9:7 un 13:11. Otro puslaiku Brestas kluba pārstāvji sāka ar trim bezatbildes vārtiem, taču vēl 52.minūtē “Meshkov” bija vadībā vien ar 23:22, atlikušajā laikā neļaujot pretiniekiem vairs ne reizi raidīt bumbu savos vārtos.

“Vardar” ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs pirmā ešelona B apakšgrupā ieņem sesto vietu.

Krištopāns ar “Vardar” komandu aizvadītajā sezonā triumfēja EHF Čempionu līgā, bet nākamsezon viņš pārcelsies uz Parīzi.