Artūrs Kulda (priekšplānā) Čerepovecas “Severstaļ” formā.

Kulda un “Severstaļ” ieskrējušies – jau sestā uzvara pēc kārtas! 0

Latvijas hokejista Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” aizvada teicamu sēriju, jo ceturtdien izcīnīja jau sesto uzvaru pēc kārtas.

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

“Severstaļ” viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) uzvarēja Vladivostokas “Admiral”, bet Kulda otrajā mačā pēc kārtas izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Kulda laukumā pavadīja 16 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, bet bloķēja vienu pretinieku raidījumu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Šosezon viņš 49 spēlēs guvis divus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.

Latvijas hokejists sestajā minūtē palīdzēja Kārteram Eštonam atklāt mača rezultātu – Kulda sekmīgi nocīnījās savā laukuma pusē pie apmales, bet ripa nonāca pie Ivana Nikolišina, kurš to pāradresēja vārtu guvējam. Lai arī 18.minūtē Sergejs Koņkovs panāca izlīdzinājumu, otrajā periodā viesi no Čerepovecas ieguva divu vārtu pārsvaru un uzvaru arī nosargāja.

Pēdējos astoņos mačos “Severstaļ” guvusi septiņas uzvaras, tomēr no izslēgšanas turnīra zonas tā atpaliek 13 punktus.

Tikmēr citā mačā vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” izbraukumā ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Habarovskas “Amur” hokejistus.

Kalniņš laukumā devās vien cīņas 52.minūtē, kad spēli uzsākušais “Jokerit” amerikāņu vārtsargs Raiens Zapolskis mazākumā ielaida ceturtos vārtus, tobrīd viesiem nonākot iedzinējos ar 3:4. Tiesa, tikai minūti vēlāk Stīvs Mozess rezultātu atkal līdzsvaroja.

Ne pamatlaika turpinājumā, ne pagarinājumā vārtus komandas vairs neguva, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kur panākumu viesiem nodrošināja Braiena O’Neila sekmīgais izgājiens.

Tikmēr “Amur” realizēja vienu no saviem četriem “bullīšiem”.

Ceturtdien savu kārtējo maču aizvadīs arī Rīgas “Dinamo”, kas uzņems Magņitogorskas “Metallurg”.