hcsibir.ru

Kuldam septītie vārti šosezon, “Sibirj” zaudē Habarovskā 0

Artūrs Kulda ceturtdien guva septītos vārtus šosezon KHL, taču viņa pārstāvētā Novosibirskas “Sibirj” izbraukumā ar 1:3 zaudēja Habarovskas “Amur”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Kulda vārtus guva spēles 25. minūtē, panākot izlīdzinājumu 1:1. Pēc nepilnām trim minūtēm mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā, savukārt trešā ripa ielidoja jau tukšos Novosibirskas komandas vārtos.

Latvijas izlases aizsargs spēlēja 24:07 minūtes, piecas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņš šosezon guvis septiņus vārtus, kas ir dalīts trešais labākais rādītājs aizsargu vidū KHL. Zīmīgi, ka iepriekšējo reizi Kulda bija izcēlies pirms nepilniem diviem mēnešiem – 24. septembra mačā pret “Severstaļ”.

“Sibirj” ar 43 punktiem Austrumu konferencē atrodas piektajā vietā, bet “Amur” rēķinā ir 29 punkti un 11. pozīcija, turklāt viņi aizvadījuši divas spēles vairāk.