“Kurbads” hokejisti teicami sākuši Latvijas čempionāta sezonu.

“Kurbads” turpina perfekti – devītā uzvara deviņās spēlēs 0

Latvijas “Optibet” hokeja līgā (OHL) vicečempioni “Kurbads” sestdien tikai pēcspēles soda metienu sērijās guva virsroku pār čempionāta jaunpienācējiem “Olimp”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13

“Kurbads” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles soda metienu sērijā uzvarēja sezonu labi iesākušo “Olimp”.

Spēles rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Kirils Tambijevs, kurš pēc vairāku gadu pārtraukuma šogad atgriezās Latvijas čempionātā. Pretinieki pirmajā trešdaļā nemācēja pārspēt Uldi Čalpu, tomēr otrā periodā 16.minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Vitālijs Šuļakovs, panākot 1:1. Mājinieki trešā perioda septītajā minūtē, pateicoties Sanda Zolmaņa precīzajam metienam, panāca 2:1, taču aptuveni minūti līdz spēles beigām pēc Nikolaja Jeļisejeva filigrānas piespēles, maču līdz papildlaikam aizveda Vladislavs Koniševs.

Papildlaikā “Kurbads” neizmantoja divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, tāpēc uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles soda metienu sērijā. Mājinieki realizēja pirmos trīs “bullīšus”, bet viesi visos mēģinājumos bija neveiksmīgi, “Kurbadam” svinot jau devīto panākumu šosezon.

Citā spēlē “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 8:1 (1:0, 6:0, 1:1) sagrāva Hokeja skolu “Rīga”.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Mārtiņš Freimanis, Romāns Nekļudovs un Klāvs Plānics, kura rēķinā arī viena rezultatīva piespēle. Tāpat vārtus guva un arī divas rezultatīvas piespēles iekrāja čempionāta labākais vārtu guvējs Marks Kaļeiņikovs. Viesu rindās goda vārtus guva Dāvis Orniņš.