“Kurbads” hokejisti Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas turnīrā pirmajās divās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus.

“Kurbads” zaudē kazahiem un netiek Kontinentālā kausa finālā 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Kurbads” sestdien Francijas pilsētā Lionā Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas otrajā cīņā izglābās no zaudējuma pamatlaikā, tomēr tik un tā ar 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kazahstānas labākajai vienībai Kokšetau “Arlan”.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88

Ar šo zaudējumu “Kurbadam” zuda izredzes tikt starp turnīra divām labākajām komandām, kas iekļūs finālā.

“Kurbads” labā pa vārtiem šajā mačā guva Elizers Šerbatovs, Edgars Brancis un Mārtiņš Cipulis.

“Kurbads” komandai šis mačs sākās veiksmīgi, jo piektajā minūtē vienību vadībā izvirzīja Šerbatovs, tomēr tikai 19 sekundes vēlāk Jevgēņijs Gevels panāca izlīdzinājumu. Latvijas čempioni gan vēlreiz vadību pārņēma 16.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Brancis.

“Kurbads” hokejisti ilgu laiku atradās vadībā, tomēr 40.minūtē viņi nesekmīgi nospēlēja mazākumā, kas Aleksandram Ņesterovam ļāva panākt 2:2. Kopumā laukumā aizritēja līdzvērtīga cīņa, bet 53.minūtē vairākumu izmantoja “Arlan” hokejists Vladimirs Malevičs.

Latvijas čempionvienība metās atspēlēties, turklāt tas izdevās, jo, spēlējot četri pret četri, vien 24 sekundes pirms pamatlaika beigām Cipulis panāca 3:3. Līdz ar to duelis turpinājās pagarinājumā, kura trešajā minūtē uzvaru Kazahstānas klubam nodrošināja Malevičs, gūdams savus otros vārtus mačā.

Savukārt otrā D grupas mačā Latvijas uzbrucēju Martina Lavrova un Artūra Mickeviča pārstāvētā mājiniece Lionas “Lions” ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Baltkrievijas klubam “Gomeļ”.

Vienīgos vārtus mājiniekiem pirmajā periodā guva tieši Lavrovs, bet “Gomeļ” uzvara atņēma “Kurbadam” izredzes iegūt kādu no pirmajām divām vietām grupā.

Piektdien pirmajā mačā Latvijas komanda ar 2:6 piekāpās “Gomeļ”, kamēr “Arlan” pēcspēles metienos ar 2:1 pārspēja “Lions” hokejistus, kam vienīgos vārtus pamatlaikā guva tieši Mickevičs.

Līdz ar to pēc divām kārtām pirmā grupā ar sešiem punktiem ir “Gomeļ”, kam ar četriem punktiem seko “Arlan”. Lionas komanda un “Kurbads” tikmēr guvuši pa vienam punktam.

Turnīra noslēgumā svētdien “Kurbads” spēkosies ar “Lions” hokejistiem.