Rodionu Kurucu turpina sūtīt no vienas uz otru komandu.

Kurucam neliels spēles laiks un zaudējums pagarinājumā 0

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs trešdien savu otro sezonu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) iesāka ar pieticīgu spēles laiku un zaudējumu, kamēr viņa jaunais komandas biedrs Kairijs Ērvings Bruklinas “Nets” rindās debitēja ar 50 punktiem.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

“Nets” sezonas pirmajā mačā savā laukumā ar rezultātu 126:127 (22:33, 34:35, 37:20, 22:27, 11:12) pagarinājumā piekāpās Minesotas “Timberwolves”.

Kurucs laukumā pavadīja septiņas minūtes un 19 sekundes, kuru laikā aizmeta garām grozam vienu divpunktu metienu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienu reizi kļūdījās un divas reizes pārkāpa noteikumus. “Nets” ar Kurucu laukumā ielaida par 16 punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija sliktākais rādītājs komandā.

“Nets” rindās ar 50 punktiem izcēlās Ērvings, kurš pagarinājuma pēdējās sekundēs nerealizēja metienu, kas laukuma saimniekiem atnestu uzvaru. Vēl laukuma saimniekiem 20 punktus guva Keriss Leverts, 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas bija Taurīnam Prinsam, bet pa 14 punktiem sameta Džo Heriss un Spensers Dinvidijs.

Tikmēr “Timberwolves” sastāvā ar 36 punktiem un 14 bumbām zem groziem atzīmējās Karls Entonijs Taunss, 21 punktu guva Endrū Viginss, 15 punktus iemeta Roberts Kovingtons, bet 14 punkti bija Džefa Tīga kontā.

Kurucs pirmo reizi laukumā devās trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām, pāris minūtes vēlāk izpildīdams neprecīzu āķa metienu. Cēsnieks gan nebija glābējs komandas nonākšanai iedzinējos ar 26:40 un otrās ceturtdaļas otrajā minūtē tika nomainīts.

Nākamo reizi spēlē viņš iesaistījās trīs minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām, kad “Nets” bija vadībā ar 85:80. Šoreiz viņš metienus pa grozu neizpildīja, taču divas reizes pārkāpa noteikumus.

Cīņa bija sīva līdz pat pēdējām sekundēm un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 105:105, tādējādi bija jāaizvada pagarinājums. Tajā “Nets” pāris reizes bija vadībā ar vienu punktu, taču pēdējā sekundē Ērvings ar neprecīzu metienu no pustālas distances nespēja atnest Bruklinas komandai uzvaru.

Debijas sezonā Latvijas basketbolista guvums bija vidēji 8,5 punkti, 3,9 atlēkušās bumbas un 0,8 rezultatīvas piespēles spēlē.

Šosezon komandas vadības apetīte ir augusi, ģenerālmenedžerim Šonam Marksam vasarā piesaistot brīvos aģentus – traumu ārstējošo Kevinu Durantu, kura iziešana laukumā šajā sezonā netiek aplūkota, un Kairiju Ērvingu, kuram nāksies vilkt smago līdera nastu. Savukārt zem groziem komanda cer uz centra spēlētāja Deandrē Džordana.

2018./2019.gada sezonā par čempioniem kļuva “Raptors” basketbolisti, kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja “Warriors” vienību.