Rodions Kurucs

Kurucs pirmo reizi pēc ilga laika paliek rezervē 0

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien palika rezervē pirmajā mačā pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēles pārtraukuma, viņa pārstāvētajai Bruklinas “Nets” komandai ciešot zaudējumu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

“Nets” savā laukumā ar rezultātu 99:113 (21:23, 29:27, 22:34, 27:29) piekāpās Portlendas “Trail Blazers” komandai, kuras rindās veiksmīgu debiju piedzīvoja turku centrs Eness Kanters.

Kurucs nepiedalījās arī iepriekšējā “Nets” spēlē, kas notika vēl pirms Zvaigžņu spēles pārtraukuma, taču tad viņš laukumā nedevās traumas dēļ. Aizvadītās nedēļas nogalē viņš piedalījās NBA Uzlecošo zvaigžņu spēlē, kurā guva desmit punktus, savukārt ceturtdien bija Bruklinas komandas pieteikumā, bet laukumā tā arī neizgāja.

Pirms tam Kurucs 29 “Nets” spēlēs laukumā bija devies sākumsastāvā.

“Nets” rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Elens Krebs, bet ar 15 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Eds Deiviss.

Viesiem ar 27 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām atzīmējās Jusufs Nurkičs, 21 punktu guva Kristians Džeimss Makolums, bet ar 18 punktiem Portlenas komandā debitēja Kanters, kurš iepriekš spēlēja Ņujorkas “Knicks”. Turku centrs izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas. Savukārt “Trail Blazers” līderis Damjans Lilards šoreiz guva 13 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un veica astoņas rezultatīvas piespēles.

“Nets” lielāko daļu pirmā puslaika bija vadībā, bet pārtraukumā komandas devās ar neizšķirtu 50:50 uz rezultāta tablo. Atgriežoties no tā, viesi pārņēma vadības grožus un bija priekšā līdz pat mača finālsvilpei.

Bruklinas vienība ar 30 uzvarām 60 spēlēs Austrumu konferencē saglabā sesto vietu, kamēr “Trail Blazers” ar 35 panākumiem 58 cīņās ir ceturtā Rietumos.

“Nets” nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad viesosie pie Šarlotas “Hornets”.