Kurucs sāk vareni, “Nets” ceturtā uzvara pēc kārtas 0

Rodions Kurucs pirmdien iemeta 16 punktus un palīdzēja viņa pārstāvētajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībai Bruklinas “Nets” gūt ceturto uzvaru pēc kārtas, kas ļāvis vēl vairāk nostiprināties Austrumu konferences pirmajā astoņniekā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

“Nets” savā laukumā ar rezultātu 123:94 (29:23, 26:37, 38:25, 30:9) droši apspēlēja Sakramento “Kings”.

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā iemeta septiņus no astoņiem divpunktu metieniem, bet abi trejači lidoja mērķim secen. Tāpat viņš grozā raidīja abus “sodiņus”.

Vēl Latvijas basketbolista kontā divas atlēkušās bumbas, viena kļūda un viena piezīme. Kamēr viņš bija laukumā, “Nets” iemeta par 27 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija otrais labākais rādītājs komandā.

Lielisku maču “Nets” sastāvā aizvadīja D’Endželo Rasels, kurš izcēlās ar 31 punktu un astoņām rezultatīvām piespēlēm, turklāt 32 minūšu laikā viņš nepieļāva nevienu kļūdu. Tikmēr 19 punktus guva Džo Heriss.

Savukārt “Kings sastāvā ar 22 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās serbs Bogdans Bogdanovičs, kamēr 14 punkti Džastinam Džeksonam.

Jau pirmo piecu minūšu laikā Kurucs pamanījās iemest astoņus punktus, būdams redzamākais spēlētājs laukumā. Tas “Nets” komandai ļāva iegūt dažu punktu vadību, bet “Kings” basketbolisti mājiniekiem nekur tālu atrauties neļāva. Otrajā ceturksnī Latvijas basketbolists vēl atzīmējās ar efektīgu “slam-dunk”, bet pirmo puslaiku viņš noslēdza ar desmit gūtiem punktiem, kamēr “Nets” atradās iedzinējos ar pieciem punktiem (55:60).

Arī otro puslaiku Kurucs sāka lieliski, jo vispirms devās veiksmīgā caurgājienā, bet pēc tam izmantoja lielisku Rasela piespēli, vēlreiz triecot bumbu grozā no augšas. Tikmēr “Nets” pamazām atguva kontroli pār spēli un, lielā mērā pateicoties Rasela lieliskajam sniegumam, pārņēma vadību, kas trešā ceturkšņa laikā pārsniedza jau desmit punktus.

Pēcāk “Nets” savu vadību arī neatdeva, turklāt mājinieku pārsvars noslēdzošajā ceturtdaļā pārsniedza jau 20 punktus. Tikmēr Kurucs, kamēr Bruklinas komanda iekrāja ievērojamo pārsvaru, lielāko daļu ceturtās ceturtdaļas pavadīja uz rezervistu soliņa.

“Nets” ar 25 uzvarām 48 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas sestajā vietā, kamēr “Kings” ar 24 panākumiem 47 mačos ir desmitā Rietumos.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs trešdien, kad uzņems Orlando “Magic” basketbolistus.