Kurzemes derbijā uzvar “Liepāja” 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Latvijas futbola čempionātā “Liepāja” izcīnīja svarīgu uzvaru, viesos ar 2:0 pārspējot “Ventspili”.

Abas komandas pretendē uz ceturto vietu un ceļazīmi uz Eirokausiem. Spēles pirmā daļa aizritēja azartiskā cīņā, bet bez izteiktiem vārtu gūšanas momentiem. Otrajā puslaikā izcēlās liepājnieku radošie spēlētāji, teicami darbojās Artūra Karašauska un Mārtiņa Ķigura saikne.

Viņu saspēle noslēdzās ar pārkāpumu pret Karašausku soda laukumā un 11 metru soda sitienu realizēja Dodo. Pēc brīža Artūrs ar teicamu piespēli izvirzīja labā pozīcijā Ķiguru, kurš norībināja vārtu pārliktni, bumbai, iespējams, arī šķērsojot vārtu līniju, taču to bez video atkārtojuma tiesneši fiksēt nevarēja.

Vēlāk Dodo guva otros vārtus un “Liepāja” no ceturtajā vietā esošās “Ventspils” atpaliek vairs par diviem punktiem, turklāt ir spēle rezervē.

Vēl vakar līdere “Riga” pieveica “Daugavpili” (2:0), bet trešajā vietā esošā “Valmiera” zaudēja Jūrmalas “Spartakam” (0:1), kas izcīnīja uzvaru virslīgā pēc nepilnu divu mēnešu pārtraukuma.

Pastarīšu duelī “Tukums 2000/TSS” otrajā puslaikā atspēlēja vienu vārtu deficītu un ar 3:1 pārspēja “Mettu”, izcīnot otro uzvaru virslīgā un sadeldējot rīdzinieku handikapu līdz pieciem punktiem. Vēl vakar “RFS” uzņēma “Jelgavu”.

Latvijas kausa pusfinālā trešdien “Liepāja” uzņems “Valmieru”, bet “Ventspils” savā laukumā tiksies ar “RFS”.