Latvijas hokejisti vakar pirms oficiālās fotografēšanās.

Latvija šodien pret Itāliju – vai jābaidās no viņu 0:17? 0

Latvijas hokeja izlase otrdien pasaules čempionātā Bratislavā aizvadīs trešo spēli, tiekoties ar B grupas potenciāli vājāko komandu Itāliju. Cīņas sākums 17.15 pēc Latvijas laika.

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8

Latvijas hokejisti divās spēlēs tikuši pie trim punktiem, bet Itālija turnīru sākusi ar diviem bezcerīgiem zaudējumiem – 0:9 pret Šveices un 0:8 pret Zviedrijas hokejistiem, kuri gan sešas ripas iemeta vien pēdējā periodā.

Šie rezultāti liek itāliešus uzlūkot kā pasažierus Bratislavas grupā, taču vienlaikus var sniegt mānīgu priekšstatu. Svarīgākais būs novērtēt pretinieku un spēlēt ar maksimālu atdevi. Plašai publikai pazīstamu uzvārdu pretinieku rindās nav, bet ir vairāki hokejisti no Šveices un Vācijas čempionātiem, tiesa, savās komandās viņi ir lomu spēlētāji, nevis līderi.

Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc sāpīgā zaudējuma Šveicei izteicās, ka pirmdien komanda atpūtīsies un trenēsies tikai daži spēlētāji, taču plāns bija mainījies un vakar slidoja visi, izņemot traumēto Rodrigo Ābolu. Daži uz ledus pat bija pusotru stundu, tostarp Teodors Bļugers un Ronalds Ķēniņš. Tātad fokuss un koncentrēšanās ir augstā līmenī.

Pēdējo reizi ar Itālijas izlasi latvieši spēlēja aizpērn Ķelnē, izcīnot ļoti sarežģītu uzvaru ar 2:1. Izšķirošos vārtus Andris Džeriņš guva priekšpēdējā minūtē. Kopējā bilance pasaules čempionātos pozitīva – četras uzvaras, divi zaudējumi un neizšķirts.