Latvijas U-19 izlase

Latvija zaudē Krievijai un zūd izredzes iekļūt pusfinālā 0

Latvijas U-19 vīriešu telpu futbola izlase pirmdien cieta zaudējumu “Arēnā Rīga” notiekošā Eiropas čempionāta otrajā spēlē, tādējādi atvadoties no izredzēm uz izslēgšanas turnīra sasniegšanu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Latvijas izlase A apakšgrupas mačā ar 1:5 (0:2) piekāpās spēcīgajiem vienaudžiem no Krievijas.

Tāpat kā turnīra pirmajā spēlē, arī otrā mača sākumā latvieši centās spēlēt aktīvi. Tiesa, spiediens augļus nenesa un sešas minūtes pirms pirmā puslaika beigām pēc latviešu kļūdām Danils Karpjuks un Pāvels Karpovs ar 14 sekunžu intervālu guva divus vārtus.

Otrā puslaika piektajā minūtē Edgars Tarakanovs pēc piespēles pa zemi vienus vārtus atguva. Rēzeknietis iegāja vēsturē kā U-19 izlases pirmais vārtu guvējs oficiālo turnīru spēlēs. Rezultātu izlīdzināt neizdevās, turklāt otrā puslaika turpinājumā bumbas Latvijas izlases vārtos ieraidīja Deniss Titkovs, Karpjuks un Kamils Gerehanovs.

Taču divarpus minūtes pirms mača beigām ar efektīvu epizodi izcēlās Latvijas vārtsargs Renārs Šķesters-Kambals, kurš atvairīja sešu metru soda sitienu.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijas jaunie futbolisti A apakšgrupas pirmajā cīņā ar 0:6 piekāpās vienaudžiem no Portugāles. Savukārt krievi 2:3 negaidīti piekāpās poļiem.

A apakšgrupā pa trim punktiem vienā spēlē ir Portugālei un Polijai, trīs punktus divos mačos guvusi Krievija, bet Latvija divos dueļos palikusi bez punktiem.

Tikmēr B apakšgrupā pēc divām spēlēm līdere ar sešiem punktiem ir Spānija, pa trim punktiem iekrājušas Horvātija un Ukraina, bet Nīderlande palikusi bešā.

Trešdien Latvijas telpu futbolisti spēkosies ar Poliju.