Francijas izlase priecājas par uzvaru stafetē.

Latvijas biatlonisti stafetē tiek apsteigti par apli; triumfē francūži 0

Latvijas biatlona izlases vīriešu kvartets sestdien Vācijas trasē Rūpoldingā tika apdzītas par apli un ierindojās 24.vietā Pasaules kausa piektā posma 4×7,5 kilometru stafetes sacensībās.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Uzvarēja Francijas biatlonisti, kuri distanci veica stundā, 18 minūtēs un 11,2 sekundēs, izmantojot sešas rezerves patronas. Otrajā vietā ierindojās norvēģi, kuri no Francijas atpalika par minūti un 12,2 sekundēm, ugunslīnijā kļūdoties desmit reizes. Trešie finišēja austrieši, kas no Francijas atpalika par minūti un 24,3 sekundēm, kopā ar par apli apdzīto Rumāniju šajās sacensībās šaujot visprecīzāk un “nopūdelējot” vien četrreiz.

No pirmā trijnieka neviena komanda soda apļus neveica.

Latvijas komanda stafetē tika apdzīta par apli un ierindojās 24.vietā 26 kvartetu konkurencē.

Edgars Mise pirmajā posmā šautuvē kļūdījās četrreiz un stafeti Aleksandram Patrijukam nodeva 24.vietā. Patrijuks otrajā posmā ugunslīnijā kļūdījās vēl trīsreiz, taču abi iztika bez soda apļiem. Trešajā posmā guļus šautuvē Roberts Slotiņš kļūdījās vēl divreiz un tika noķerts par apli bez iespējām ceturtajā posmā trasē doties Andrejam Rastorgujevam.

Aiz Latvijas palika vien Slovākija un Kazahstāna, kuru sportisti šāva ļoti slikti.

Svētdien Pasaules kausa posms noslēgsies ar iedzīšanas sacensībām, kurās piedalīsies Rastorgujevs un Baiba Bendika.

Nākamnedēļ Pokļukā norisināsies Pasaules kausa sestais posms.