Latvijas florbolisti priecājas pēc uzvaras.

Latvijas florbola izlase revanšējas Vācijai un kļūst par labāko no “pārējās pasaules” 0

Latvijas vīriešu florbola izlase svētdien Prāgā notiekošajā pasaules čempionātā izcīnīja piekto vietu, to paveicot piekto reizi vēsturē. Latvijas izlase kļuvusi par labāko pēc lielā pasaules florbola četrinieka – Zviedrija, Somija, Šveice, Čehija, kas medaļas dalīs vēlāk pēcpusdienā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Cīņā par piekto vietu turnīrā Latvijas florbolisti ar 5:2 (2:0, 2:2, 1:0) pārspēja Vācijas valstsvienību.

Latvijas komandas labā pa diviem vārtiem iemeta Rolands Kovaļevskis un Toms Akmeņlauks, kamēr vienu reizi izcēlās Atis Blinds.

Latvijas valstsvienība šo maču uzsāka ļoti pārliecinoši, jo pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrās trešdaļas pirmajās minūtēs Kovaļevskis un Blinds ar precīziem raidījumiem jau panāca 4:0. Vācijas komanda gan nedomāja padoties un perioda turpinājumā divus vārtus atspēlēja.

Noslēdzošajās 20 minūtēs iniciatīva piederēja Vācijas florbolistiem, bet Latvija spēlēja no aizsardzības, dažbrīd izlaužoties arī bīstamos pretuzbrukumos. Beigās Vācija “gāja uz pilnu banku” un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas pretuzbrukumā Akmeņlaukam ļāva panākt 5:2.

Vācieši tik un tā turpināja spēlēt ar noņemtu vārtsargu, kas viņiem 59.minūtē ļāva vienus vārtus atgūt, bet pēcāk rezultāts vairs nemainījās.

Jau ziņots, ka apakšgrupu turnīrā pirmajā mačā sestdien Latvijas komanda ar 3:7 piekāpās Šveicei, nākamajā dienā sensacionāli ar 4:3 apspēlēja turnīra saimnieci un vienu no vadošajām pasaules komandām Čehiju, bet pirmdien ar 4:5 piekāpās Vācijas valstsvienībai. A apakšgrupā latvieši bija ceturtie un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 6:1 apspēlēja Slovākiju, bet piektdien ceturtdaļfinālā ar 1:14 kapitulēja Zviedrijai. Savukārt sestdien pusfinālā par 5.-8.vietu ar 6:5 pēcspēles metienu sērijā tika uzvarēta Norvēģija.